بونوس ۲۰۰ درصدی بروکر آرون گروپس برای اولین واریزی

  • توسط: admin
بونوس ۲۰۰ درصدی بروکر آرون گروپس برای اولین واریزی


شروع معامله در بازار فارکس بسیار جذاب است و می‌تواند سود کلانی را نیز برای شما در پی داشته باشد. اما اگر با بازار فارکس بیگانه باشید به احتمال زیاد با مفاهیم ناشناخته شده بسیاری روبرو خواهید بود مفاهیمی که می‌توانند شروع معامله در این بازار را برای شما دشوارتر کنند.  به احتمال زیاد همین مفاهیم پیچیده مانع از ورود شما به بازار فارکس شده باشند. از سوی دیگر شما برای معامله در این بازار به نقدینگی نیاز دارید و باید سرمایه‌ای را برای شروع معاملات در نظر داشته باشید.  این عامل نیز به تنهایی می‌تواند مانع از ورود بسیاری از سرمایه‌گذاران به بازار فارکس شود.  سرمایه‌گذارانی که تجربه‌ای در مورد فارکس ندارند و نمی‌خواهند بدون تجربه دارایی خود را وارد یک بازار جدید کنند.

ما در آرون گروپس برای این دسته از افراد پاداش ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که شروع معامله در فارکس را جذاب‌تر می‌کند. شما می‌توانید با دریافت پاداش ۲۰۰ درصدی خوش آمدگویی  با سرمایه کمتر معاملات بزرگتری را در این بازار تجربه کنید.  برای آشنایی با این بونوس شگفت انگیز با ما همراه باشید.

شروع معامله در فارکس با بونوس 200 درصدی بروکر آرون گروپس

بونوس ۲۰۰ درصدی خوش آمد گویی

 ار فارکس به خودی خود مملو از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که می‌توانند به تنهایی هدیه ارزشمند برای یک سرمایه‌گذار به شمار بروند. اما اگر هنوز طعم سودهای دلپذیر این بازار را نچشیده باشید برای شروع به اندکی انگیزه نیاز خواهید داشت. ما در آرون با در نظر گرفتن بونوس  ۲۰۰ بهترین انگیزه رو برای ورود به این بازار در اختیار شما قرار می‌دهیم. اگر تا امروز اقدامی در زمینه ثبت نام در بروکر آرون انجام نداده‌اید و حساب معاملاتی خود را ایجاد نکرده‌اید بهتر است در بازه زمانی پیش رو فرصت را غنیمت بشمارید و ثبت نام را انجام دهید.

برای این منظور بهتر است از تاریخ ۱۹ آبان مصادف با ۱۰ نوامبر تا ۱۷ نوامبر مصادف ۲۶ آبان نسبت به افتتاح حساب و انجام اولین واریزی اقدام کنید. کسانی که در این مدت اولین واریز خود را در بروکر آرون انجام بدهند،  ۲۰۰ درصد بونوس خوش آمد گویی دریافت می‌کنند.

نحوه دریافت بونوس

 بازه زمانی محدودی برای دریافت این جایزه در نظر گرفته شده است.  در این هفته طلایی می‌توانید شانس خود را برای دریافت این بونوس غنیمت بشمارید و با دارایی بیشتری فارکس را امتحان کنید.

برای دریافت این پاداش کافیست در بازه زمانی مشخص شده اولین واریز خودرو انجام دهید و پاداش بگیرید.

 تمام کسانی که در بروکر آرون یکی از حساب‌های نانو،  استاندارد و VIP را افتتاح کرده‌اند می‌توانند با انجام اولین واریز این پاداش را از آن خود کنند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که تنها به این دلیل که علاقه‌ای به انجام واریز و شروع معامله در بازار فارکس ندارید این کار را به تعویق می‌اندازید بهتر است از این بازه زمانی بهترین استفاده را ببرید.  شما می‌توانید در طول این هفته با پرداخت ۵۰ دلار یا معادل آن به تومان از پاداش ۲۰۰ درصدی خوش آمد گویی بهره‌مند شوید.

این فرصت ممکن است تکرار نشود و کسانی که در این بازه زمانی با کمترین واریز موفق به دریافت این پاداش می‌شوند با دو برابر سرمایه‌ای که در نظر گرفته‌اند فارکس را امتحان خواهند کرد.   این پاداش به شما اجازه می‌دهد معاملات بزرگتری را در فارکس ایجاد کنید و سود خود را چند برابر کنید.

فراموش نکنید که این پاداش در قالب یک اعتبار غیر قابل برداشت و قابل ضرر به حساب معاملاتی شما اضافه می‌شود.  شما می‌توانید در مدت ۳۰ روز از این اعتبار برای انجام معاملات استفاده کنید.  یک ماه پس از واریز پاداش فرصت دارید تا اعتباری که به شما اهدا شده است را چند برابر کنید.  به یاد داشته باشید که شما نمی‌توانید پاداشی که در اختیار شماگذاشته می‌شود را برداشت کنید.  از سوی دیگر برای اینکه پاداشی به شما اهدا شود باید اولین واریز را در مدت زمان تعیین شده انجام دهید.  به عبارتی شما نمی‌توانید با انتقال دارایی از دیگر حساب‌های معاملاتی خود پاداش ۲۰۰ درصدی خوش آمدگویی را از آن خود کنید.

پاداش 200 درصدی بروکر آرون گروپس

با دریافت پاداش حرفه‌ای شوید

 هدف ما از طراحی این بونوس  ارائه فرصتی درخشان برای شروع معامله در بازار فارکس است.  با استفاده از این طرح شما می‌توانید با کمترین واریزی،  فارکس را به معنای واقعی تجربه کنید.

در همین راستا سعی کردیم با ایجاد یک بازه زمانی محدود برای استفاده از این اعتبار به شما انگیزه کافی برای استفاده از پاداش را بدهیم. در همین راستا برای استفاده از پاداش یک بازه زمانی ۳۰ روزه را در نظر گرفتیم تا شما بتوانید در این بازه زمانی محدود با استفاده از بونوس  اولین معامله خود را ایجاد کنید.

اگر در این بازه ۳۰ روزه حساب معاملاتی شما به سطح استاپ اوت برسد اعتباری که در اختیار شما گذاشته شده است به صورت خودکار حذف می‌شود.  سقف در نظر گرفته شده برای این بونوس نیز 5000  دلار است.

اگر  اولین واریز خود را انجام داده‌اید نمی‌توانید از این بونوس  استفاده کنید. اما شما همواره می‌توانید با انجام واریز‌های بعدی از ۱۰ درصد بونس اینفینیتی تا سقف 750 دلار بهره‌مند شوید.

قوانین برای شما در نظر گرفته شدند

 ما برای رعایت عدالت و ایجاد یک شرایط برابر برای  مشتریان خود قوانینی را در نظر گرفته‌ایم.  اگر می‌خواهید از این پاداش استفاده کنید بهتر است قوانین را در نظر داشته باشید  تا بدون کوچک‌ترین مشکلی اعتبار را در حساب معاملاتی خود تحویل بگیرید.

اگر فردی قصد داشته باشد با زیر پا گذاشتن قوانین، از شرایط اهدای بونوس سواستفاده کند آرون فرد خاطی را از دریافت خدمات بروکر محروم خواهند کرد.

ریسک فارکس را به حداقل برسانید

بازار فارکس بازاری مملو از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و البته ریسک‌های غیرقابل پیش‌بینی است. اگر اطلاعات کاملی در خصوص بازار نداشته باشید و استراتژی‌های معاملاتی را نشناسید، حضور در این بازار برای شما دشوار خواهد بود.

ما در آرون پیشنهاد می‌کنیم پیش از ورود به بازار فارکس با استفاده از حساب معاملاتی دمو اطلاعات خود را در خصوص این بازار افزایش دهید.  به این ترتیب می‌توانید از اعتباری که به عنوان پاداش در اختیار شما گذاشته می‌شود نهایت استفاده را ببرید.

  • اشتراک گزاری:
شبکه های اجتماعی ما
لینک های مفید
پراپ
اخبار و مقالات